Blog

Modny i wygodny morski żakiet medyczny, jako element mundurka pielęgniarskiego
Mundurek medyczny jest specyficzną kategorią na rynku odzieżowym. Jest to niezmiernie ważny i niezbędny element garderoby osób pracujących w placówkach medycznych, takich jak lekarze, położne, ratownicy medyczni, fizjoterapeuci czy pielęgniarki. Pełnią one zarówno istotne funkcje ochronne, jak i identyfikacyjne. Zatem jak wybrać odpowiedni model uniformu dla pielęgniarki, by był nie tylko wygodny, ale także elegancki i modny.
Czytaj więcej
Czy warto zakupić medyczne obuwie piankowe?
Praca w aptece, szpitalu czy w specjalistycznej przychodni związana jest z ciągłym przemieszczaniem się podczas wielogodzinnych dyżurów. Dlatego niezmiernie ważne jest zadbanie o nasze stopy poprzez dobranie odpowiedniego obuwia ochronnego. Wiele osób, wybierając nową parę butów medycznych skupia swoją uwagę wyłącznie na ich wyglądzie, zapominając o innych ważnych aspektach. Niestety wówczas często zdarza się, iż nowo zakupione obuwie robocze jest źle dobrane i podczas chodzenia ma negatywny wpływ nie tylko na nasze stopy, ale także stawy kolanowe, biodrowe oraz kręgosłup. Zatem czym powinny charakteryzować się wygodne i komfortowe buty medyczne? Lepiej postawić standardowo na drewniaki czy lepiej zakupić buty z pianki?
Czytaj więcej
Gdzie można kupić odzież szpitalną?
Odzież szpitalna oraz obuwie medyczne to nieodłączne elementy codziennego uniformu wszystkich lekarzy, instrumentariuszek, pielęgniarzy czy innych pracowników placówek medycznych. Każdego dnia jest ona także używana przez personel sanatoriów, uzdrowisk, laboratoriów, a także salonów fryzjerskich, kosmetycznych czy gabinetów odnowy biologicznej i Spa. To zewnętrzne ubranie w głównej mierze musi spełniać kilka ważnych kryteriów, by móc zapewniać odpowiednią ochronę. Zatem czym powinna się charakteryzować odzież szpitalna i gdzie najlepiej ją nabyć?
Czytaj więcej
Kupujemy buty na blok operacyjny
Każdy lekarz czy pielęgniarka pracując w przychodni lub szpitalu musi posiadać odpowiedni strój medyczny, w którego skład wchodzi nie tylko fartuch czy mundurek, ale także  odpowiednie obuwie ochronne. Buty odgrywają istotną rolę podczas pracy personelu medycznego, gdyż spędzają oni w nich  wielogodzinne dyżury. Obuwie ochronne powinno być wygodne, ponieważ wpływa to nie tylko na jakość wykonywanych obowiązków, ale także i na samopoczucie użytkownika. Dotyczy to przede wszystkim chirurgów, którzy cały czas w pozycji stojącej wykonują zabieg przy stole operacyjnym. Zatem czym powinno się charakteryzować obuwie operacyjne? Na co zwrócić uwagę, by zakupione obuwie było wygodne?
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 697 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-01
Wszystko na czas i dobrze zabezpieczone.
2024-03-28
wsystko ok!!!
pixelpixelpixelpixelpixelpixel