Blog

Odzież lekarska na miarę XXI wieku
Praca w zawodzie lekarza to z jednej strony prestiż, z drugiej również ogromna odpowiedzialność: za zdrowie, a często także życie pacjentów. Lekarze pracują w różnych miejscach – od gabinetów, poprzez szpitalne sale i korytarze, po sale operacyjne i gabinety zabiegowe, od 48 do – w przypadku rekordzistów – nawet 120 godzin tygodniowo. Mając na uwadze wszystkie te fakty, trzeba szczególną wagę przywiązać do wyboru odpowiedniej odzieży lekarskiej. Powinna ona uwzględniać wyjątkowy charakter pracy lekarzy i lekarek, a więc zapewniać wygodę i komfort, a równocześnie swoim designem i jakością podkreślać rangę wykonywanego zawodu.
Czytaj więcej
Jaka powinna być idealna odzież pielęgniarska?
Zawód pielęgniarki to ciężka praca, wymagająca nie tylko wiedzy, doświadczenia i empatii, ale też siły fizycznej, ze względu na pracę przy łóżku pacjenta, a także wielokrotne w ciągu dyżuru przemierzanie szpitalnych korytarzy. W związku ze szczególnym charakterem wykonywanych obowiązków odzież dla pielęgniarek powinna być schludna i łatwa do utrzymania w czystości, i na tyle wygodna, aby nie krępować ruchów i nie utrudniać wykonywania codziennie obowiązków.
Czytaj więcej
Wygodne czy modne obuwie do pracy – na co należy zwrócić uwagę wybierając buty apteczne?
Większość z nas, a w szczególności panie, zastanawiają się nad wyborem butów do pracy. Jest to odwieczny dylemat, czy włożyć buty modne i ładne, czy zapewniające komfort podczas chodzenia w miejscu zatrudnienia. Można to teoretycznie pogodzić, jednak w praktyce jest to dość trudne. Na ten temat dość bogatą wiedzę posiadają farmaceuci, którzy przez wiele godzin wykonują swoje obowiązki na stojąco.
Czytaj więcej
Biały fartuch do apteki elementem profesjonalnego wyglądu farmaceuty
Zawód farmaceuty to niezmiernie trudna i odpowiedzialna praca. Wymaga ona od danej osoby ogromnej wiedzy z zakresu chemii oraz biologii, bardzo wysokiego stopnia zorganizowania, dokładności oraz świetnej pamięci, które świadczą o profesjonalizmie. Poza tym ogromnie ważna jest komunikatywność, wyrozumiałość, empatia, uśmiech na twarzy oraz to jak wyglądamy. Jak wiemy, większość z nas w trakcie początkowych kilkunastu sekund kontaktu z obcą osobą wyrabia sobie pierwszą opinię o niej.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 697 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-27
Wszystko sprawnie, szybko i zgodnie z opisem!
2024-03-27
Polecam!
pixelpixelpixelpixelpixelpixel