Obuwie WZ 30T HACCP

108,00 

Wyczyść
Informacja dotycząca zdjęć

Zdjęcia przedstawiają jedynie przykładowe produkty; nie przedstawiają wszystkich dostępnych kolorów i modeli. Przeczytaj opis produktu, aby dowiedzieć się więcej na temat danego produktu. W celu zobaczenia detali, powiększ zdjęcie.Zamknij

Obuwie męskie z cholewką wykonaną z tworzywa, wyposażone w wymienną wyściółkę z włókniny impregnowanej atestowanym środkiem bakterio i grzybobójczym. Spody klejone z dodatkowym szyciem wzmacniającym na obwodzie, wykonane z kauczuku termoplastycznego o bieżniku wypierającym wodę z podłoża, odporne na oleje, tłuszcze roślinne i zwierzęce. Antypoślizgowość spodów potwierdzona badaniami CIOP zgodnie z najnowszą wersją normy PN-EN ISO 20347. Możliwość prania w temp. 40°C.

Wymagania dotyczące systemu HACCP obowiązują w gastronomii, przemyśle spożywczym, mięsnym oraz innych związanych z produkcją i przetwarzaniem żywności. Obuwie zgodne z wymaganiami systemu HACCP powinno posiadać następujące cechy:

  • Kolor biały
  • Podeszwy antypoślizgowe
  • Możliwość prania w temperaturze 40 stopni Celsjusza
  • Zapobieganie rozwojowi drobnoustrojów i grzybów w obuwiu

m

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Tabela rozmiarów

Aby ułatwić Państwu dobór właściwego rozmiaru obuwia, przedstawiamy tabelkę ze standartowymi numeracjami.

Metryczna2222.52323.52424.52525.5
Francuska3435363737.53838.539
Angielska122.533.544.55
Metryczna2626.52727.52828.52929.5
Francuska4040.541424343.54445
Angielska66.577.5899.510
Metryczna3030.53131.532
Francuska4646.54747.548
Angielska10.5111212.513

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym produktcie, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.