Apolonia wspiera wolontariat medyczny, darowizna odzieży medycznej dla Fundacji SASA

2019-11-13
Apolonia wspiera wolontariat medyczny, darowizna odzieży medycznej dla Fundacji SASA

Firma Apolonia miała przyjemność wesprzeć studentów medycyny z Warszawy, wolontariuszy Fundacji SASA, organizacji pożytku publicznego, która zajmuje się wolontariatem medycznym. Fundacja SASA zaopatruje najbardziej potrzebujące placówki medyczne w niezbędne środki, sprzęt i pieniądze.

W lipcu 2018 roku studenci skontaktowali się z nami i opowiedzieli nam o swoich planach wyjazdu do Tanzanii w celu niesienia pomocy, prosząc nas o wsparcie. Nasza firma Apolonia z przyjemnością wsparła studentów z Fundacji SASA, przekazując odzież medyczną, taką jak żakiety, fartuchy i spodnie medyczne, które zostały rozdane personelowi szpitala St. Joseph’s w Moshi. W sierpniu 2018 roku dostaliśmy od nich pocztówkę, w której opowiedzieli nam o swojej pracy w Tanzanii:

Pocztówka z Fundacji SASA

Pocztówka od Fundacji SASA – Nazwiska zostały usunięte z uwagi na ochronę danych osobowych.

W kwietniu 2019 roku ponownie nawiązaliśmy kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej:

Szanowni Państwo,

[…] Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i składamy ogromne podziękowania w imieniu Fundacji SASA za tak hojną pomoc w postaci przekazania dużej ilości ubrań medycznych dla pracowników Szpitala Św. Józefa w Moshi, Tanzanii oraz wolontariuszy. Wraz z pozostałym sprzętem medycznym, kóry udało nam się pozyskać dzięki zbiórce internetowej oraz wsparciu sponsorów, ubrania zawieźliśmy do szpitala w sierpniu ubiegłego roku. Część odzieży stanowiła ubranie operacyjne, a część została rozdysponowana pracownikom oddziałów zachowawczych. Ubrania firmy Apolonia cechują się bardzo dobrą jakością i wytrzymałością, co przetestowaliśmy w trakcie miesięcznego pobytu na wolontariacie. W wiadomości załączamy zdjęcia wolontariuszy w podarowanych przez Państwa fartuchach. […]

Niezmiernie cieszymy się, że wyrażają Państwo chęć dalszej współpracy z Fundacją SASA. W przypadku organizacji wyjazdu personelu medycznego lub studentów medycyny na wolontariat będziemy kontaktować się z Państwa firmą w celu prośby o wsparcie naszego projektu.

Asante sana – bardzo dziękujemy!

Z serdecznymi pozdrowieniami, Wolontariusze i Zarząd Fundacji SASA

Agnieszka Jarzębowska Członek Zarządu Fundacja SASA

Z przyjemnością udostępniamy zdjęcia, które otrzymaliśmy od Fundacji:

Apolonia - Tanzania 

Apolonia - Tanzania

Apolonia - Tanzania

Apolonia - Tanzania

Apolonia - Tanzania

Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do działań Fundacji SASA i oczywiście chętnie wesprzemy studentów po raz kolejny.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 781 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-13
Szybko i Sprawnie Polecam
2024-06-10
Szybka wysyłka, produkt dobry jakościowo.
pixelpixelpixelpixelpixelpixel