Żakiety medyczne i kosmetyczne damskie

Wyświetlanie 1–16 z 99 wyników

Żakiet ZA 03 - Rękaw długi - Biały

Żakiet medyczny damski biały ze stójką ZA 03

Od: 160,50 
Żakiet ZA 03.1 - Rękaw krótki - Fuksja

Żakiet medyczny damski w kolorze fuksja ze stójką ZA 03

Od: 179,00 
Żakiet ZA 03.1 - Rękaw krótki - Granatowy

Żakiet medyczny damski granatowy ze stójką ZA 03

Od: 182,00 
Żakiet medyczny ZA 03.1 - Rękaw krótki - Jasnoniebieski

Żakiet medyczny damski jasnoniebieski ze stójką ZA 03

Od: 179,00 
Żakiet medyczny ZA 03.1 - Rękaw krótki - Lazurowy

Żakiet medyczny damski lazurowy ze stójką ZA 03

Od: 178,50 
Żakiet medyczny ZA 03.1 - Rękaw krótki - Śliwkowy

Żakiet medyczny damski śliwkowy ze stójką ZA 03

Od: 182,00 
Żakiet medyczny ZA 04 - Rękaw długi - Biały

Żakiet medyczny damski biały ZA 04

Od: 169,00 
Żakiet ZA 07 - Rękaw długi - Biały

Żakiet medyczny damski biały ZA 07

Od: 169,00 
Żakiet medyczny ZA 07.1 - Rękaw długi - Granatowy

Żakiet medyczny damski granatowy ZA 07

Od: 195,50 
Żakiet medyczny ZA 07.1 - Rękaw krótki - Jasnoniebieski

Żakiet medyczny damski jasnoniebieski ZA 07

Od: 191,50 
Żakiet medyczny ZA 07.1 - Rękaw krótki - Morski

Żakiet medyczny damski w kolorze morskim ZA 07

Od: 191,00 
Żakiet ZA 07.1 - Rękaw długi - Petrol

Żakiet medyczny damski w kolorze petrol ZA 07

Od: 191,50 
Żakiet ZA 08.1 - Rękaw krótki - Biały

Żakiet medyczny damski biały z dekoltem ZA 08

Od: 143,50 
Żakiet medyczny ZA 08.1 - Rękaw krótki - Bordo

Żakiet medyczny damski bordo z dekoltem ZA 08

Od: 181,00 
Żakiet ZA 08.1 - Rękaw 3/4 - Fuksja

Żakiet medyczny damski w kolorze fuksja z dekoltem ZA 08

Od: 177,50 
Żakiet medyczny ZA 08.1 - Rękaw 3/4 - Granatowy

Żakiet medyczny damski granatowy z dekoltem ZA 08

Od: 181,00 

Żakiety medyczne damskie

Wśród odzieży medycznej wciąż królują proste fasony o ujednoliconym kroju i śnieżnobiałym kolorze. Ubrania medyczne muszą być przede wszystkim wygodne i profesjonalnie się prezentować, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w miejscu pracy wyglądać modnie. Oferowana przez nas kolekcja żakietów medycznych jest zróżnicowana pod względem kroju oraz kolorów i zaprojektowana z uwzględnieniem aktualnych trendów modowych. Pozwala to dobrać uniform nie tylko do piastowanego stanowiska, ale także do własnych preferencji.

Żakiety medyczne – przede wszystkim wygoda

Uniform służbowy musi być wyjątkowo wygodny, gdyż wiele godzin spędzonych w pracy wymaga specjalnego stroju, który nie będzie powodował dyskomfortu. Żakiety medyczne muszą być więc wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią przepuszczalność powietrza, są miękkie i nie ograniczają swobodnych ruchów. Do ich produkcji stosuje się zazwyczaj naturalną bawełnę z domieszką poliestru, dzięki czemu żakiety kosmetyczne i lekarskie dopasowują się do sylwetki i pozwalają skórze oddychać. Aby zapewnić sobie komfort w pracy, wybierając odzież medyczną, należy kierować się rozmiarem lub zdecydować się na zamówienie uniformu według niestandardowych wymiarów, co pozwoli lepiej dopasować żakiet do sylwetki.

Profesjonalny wygląd żakietów medycznych

Placówki medyczne i salony kosmetyczne wymuszają na personelu ujednolicony strój, co bezpośrednio wpływa na wizerunek. Żakiet musi więc schludnie wyglądać i podkreślać charakter piastowanego stanowiska, dlatego uniformy lekarzy mogą się nieco różnić od tych, które noszą pielęgniarki. Żakiety medyczne umożliwiają budowanie zaufania między lekarzem a pacjentem, dlatego muszą prezentować się profesjonalni i elegancko. Z tego względu do ich wykonania stosuje się materiały, odporne na plamy i zagniecenia oraz łatwe w utrzymaniu czystości.

Modne fasony żakietów medycznych

Strój służbowy powinien być przede wszystkim wygodny i praktyczny, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby żakiety kosmetyczne były zaprojektowane z uwzględnieniem trendów modowych. W naszej ofercie można znaleźć fasony o różnym kroju, z dodatkowymi elementami podkreślającymi estetykę wykonania. Kierując się indywidualnymi preferencjami, można zdecydować się na żakiet z krótkim lub dłuższym rękawem, dobierając strój do pory roku czy warunków panujących w pracy. Odzież różni się między sobą także efektem wykończenia – stójka pod szyją, dekolt czy elegancki kołnierzyk to tylko niektóre elementy, które można dobierać według własnego gustu. Oprócz tego żakiety kosmetyczne i medyczne dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych lub uzupełnione zostały o subtelne wstawki w kontrastującym odcieniu, dzięki czemu prezentują się ciekawie i modnie.

Czym się kierować przy wyborze odzieży medycznej?

Głównym założeniem ujednoliconego stroju dla służby zdrowia jest budowa profesjonalnego wizerunku. Wybierając żakiet medyczny, należy jednak kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale także wygodą i warunkami pracy. Odzież medyczna nie może ograniczać swobody ruchów, aby nie utrudniać pełnienia obowiązków zawodowych, ale musi także brać pod uwagę aspekt bezpieczeństwa. Strój ma za zadanie chronić skórę przed bakteriami czy skaleczeniem, dlatego w niektórych sytuacjach będzie lepszy żakiet z długim rękawem. Kwestią indywidualną jest dopasowanie stroju do sylwetki, dlatego należy kierować się rozmiarem, aby żakiet nie był za ciasny, tylko swobodnie dopasował się do kształtu sylwetki. Wszystkie dostępne u nas modele można swobodnie modyfikować, poprzez zmianę koloru czy długości rękawa, a na specjalne życzenie jesteśmy w stanie dostarczyć ubiór szyty na miarę.