Marynarki medyczne, marynarki lekarskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Nowość Marynarka medyczna męska biała MA 26 – Długi rękaw

Marynarka medyczna męska biała MA 26

Od: 161,50 
Nowość Marynarka medyczna męska biała MA 29 – Długi rękaw

Marynarka medyczna męska biała MA 29

Od: 161,50 
Marynarka medyczna MA 23.1 - Rękaw długi - Biały

Marynarka medyczna męska biała MA 23

Od: 169,00 
Marynarka medyczna MA 25.1 - Rękaw długi - Biały

Marynarka medyczna męska biała MA 25

Od: 167,00 
Marynarka medyczna MA 25.1 - Rękaw długi - Grafitowy

Marynarka medyczna męska grafitowa MA 25

Od: 220,00 
Marynarka medyczna MA 25.1 - Rękaw długi - Granatowy

Marynarka medyczna męska granatowa MA 25

Od: 197,50 
Marynarka medyczna MA 25.1 - Rękaw długi - Jasnoniebieski

Marynarka medyczna męska jasnoniebieska MA 25

Od: 193,00 
Marynarka medyczna MA 25.1 - Rękaw długi - Popielaty

Marynarka medyczna męska popielata MA 25

Od: 193,00 
Marynarka medyczna VE 10 - Rękaw długi - Biały

Marynarka medyczna męska biała VE 10

Od: 101,50 
Marynarka medyczna VE 10 - Rękaw długi - Chabrowy

Marynarka medyczna męska chabrowa VE 10

Od: 105,00 
Marynarka medyczna VE 10 - Rękaw krótki - Granatowy

Marynarka medyczna męska granatowa VE 10

Od: 105,00 
Marynarka medyczna VE 10 - Rękaw krótki - Jasnoniebieski

Marynarka medyczna męska jasnoniebieska VE 10

Od: 105,00 

Marynarki medyczne i lekarskie

Marynarki medyczne to jeden z najbardziej eleganckich elementów garderoby dla lekarzy. Zarówno klasyczny fartuch, jak i inne rodzaje strojów formalnych budzą zaufanie, kojarzą się z autorytetem i wysokimi kompetencjami. Nie da się ukryć, że lekarz to zawód, który wymaga nienagannej, schludnej prezencji. Nasze marynarki pozwalają na połączenie stylowego i modnego wyglądu z wygodą oraz funkcjonalnością, które są kluczowe podczas opieki nad pacjentami. Taki ubiór jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich członków personelu medycznego, którzy mają dość standardowych fartuchów lekarskich, a wciąż chcą sprawiać profesjonalne wrażenie korespondujące z piastowaną funkcją zawodową.

Marynarki lekarskie jako alternatywa dla fartuchów

Wiele znanych eksperymentów psychologicznych dowiodło, jak wielką moc oddziaływania może mieć widok białego fartucha lekarskiego. Wystarczy go założyć, by wzbudzać powszechny szacunek i zaufanie. Podobne efekty może wywoływać garnitur, który przydaje noszącej go osobie powagi oraz perswazyjności. Marynarki medyczne stanowią swoiste połączenie tych dwóch uniformów. Klasyczny krój stroju połączony jest z wygodą i funkcjonalnością. Produkty od producenta Apolonia wykonywane są z dwóch rodzajów materiału. Pierwszy z nich stanowi połączenie bawełny i poliestru, które jest przyjemne w dotyku, przewiewne, lekkie, odporne na mechacenie i zagniecenia. Tkanina została zaprojektowana w taki sposób, by głównym składnikiem znajdującym się tuż przy skórze była bawełna. Natomiast drugi z proponowanych materiałów wyróżnia się dużą zawartością stretchu, co zapewnia włóknom elastyczność i dostosowywanie się do każdego ruchu noszącej je osoby. Każdy z wariantów nadaje się do prania w wysokich temperaturach, które pozwalają na pozbycie się wszelkich bakterii, wirusów i grzybów. Ubranie zachowuje swój kształt nawet po wielu praniach, w związku z czym jest bardzo trwałe.

Marynarki medyczne dla lekarzy, którzy lubią modę

Ogromną zaletą marynarek medycznych jest ich stylowy wygląd, dzięki którym nosząca je osoba może wyróżnić się na tle innych przedstawicieli tego samego zawodu. Strój jest odpowiedni zarówno dla lekarzy opiekujących się pacjentami w szpitalach, przychodniach oraz innych placówkach medycznych, jak i pracowników ośrodków SPA, salonów kosmetycznych oraz gabinetów masażu. Wygląd marynarki można dostosować do swoich własnych preferencji lub stylu obowiązującego w danym miejscu pracy. Do wyboru mamy marynarki o klasycznym kroju z tradycyjnym kołnierzem, nowoczesne z oryginalną stójką, z krótkimi lub długimi rękawami, a także w różnych wersjach kolorystycznych: białej, grafitowej, granatowej, jasnoniebieskiej oraz popielatej. Kieszenie oraz zapięcie na subtelne zatrzaski to zaś elementy, które dodają marynarce nie tylko stylowego wyglądu, ale również funkcjonalności. Dopasowany krój delikatnie wysmukla i podkreśla sylwetkę, jednak nie krępuje ruchów i pozwala na swobodne wykonywanie codziennych obowiązków.

Gwarancja najwyższej jakości wykonania ubrań medycznych

Nasza oferta marynarek dla lekarzy charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania oraz użytych materiałów. Dzięki równym przeszyciom, gęstym ściegom oraz odpowiednio dobranym niciom odzież jest solidna, wytrzymała i odporna na zniszczenia. Wybierając uniformy medyczne, warto zwrócić uwagę na to, by były łatwe w czyszczeniu, a także odporne na wysokie temperatury oraz prucie. Nasze marynarki lekarskie nie tylko spełniają wszystkie wymienione kryteria, ale również nie blakną, nie tracą koloru oraz nie farbują.