Odzież i ubrania medyczne

Odzież medyczna – profesjonalny uniform dla lekarzy i pielęgniarzy

Zdajemy sobie sprawę, że praca lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów czy ratowników medycznych jest bardzo złożona, wymagająca oraz niezmiernie odpowiedzialna. W codziennych obowiązkach personelu medycznego bardzo ważny jest komfortowy uniform, który zagwarantuje bezpieczeństwo oraz wygodę podczas wykonywanych zadań i jest istotnym elementem wyposażenia każdego pracownika służby zdrowia. Jest nam bardzo miło powitać Państwa na naszej stronie internetowej, gdzie prezentujemy bogatą i różnorodną odzież medyczną, która powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu, współpracy z odbiorcami i nieustającej pasji do tworzenia funkcjonalnej odzieży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnej odzieży medycznej i kosmetycznej.

Dlaczego odzież ochronna medyczna jest tak ważna?

Odzież medyczna damska i męska przeznaczona dla pracowników służby zdrowia, jako zewnętrzny uniform noszony na terenie danej placówki medycznej ma zapewniać nie tylko bezpieczeństwo personelowi medycznemu, ale również przebywającym na oddziale chorym. Eliminuje ryzyko przeniesienia szkodliwych drobnoustrojów chorobotwórczych ze szpitala na zewnątrz oraz wnoszenia obcych patogenów na teren szpitala, gdzie przebywają pacjenci. Ubrania medyczne chronią również użytkowników przed zabrudzeniami płynami ustrojowymi lub innymi substancjami oraz różnego rodzaju uszkodzeniami. Dlatego taki ważny jest wybór profesjonalnej odzieży, która uszyta jest z tkanin zapewniających odpowiednią ochronę i wygodę noszenia. Kolorowa odzież medyczna dla lekarzy i pielęgniarek, zapewni miłą atmosferę w pracy i często pełni funkcję reprezentacyjną, jest znakiem rozpoznawczym dla nowych pacjentów.

Czym charakteryzują się odzież medyczna firmy Apolonia

Jako producent odzieży medycznej firma Apolonia od 25-ciu lat zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem specjalistycznych ubrań ochronnych nie tylko dla pracowników służby medycznej, ale także dla personelu aptek, salonów kosmetycznych czy fryzjerskich. Dzięki wieloletniej praktyce, oferujemy ubrania medyczne które łączą w sobie komfort użytkowania i modny design. Odzież medyczną marki Apolonia wyróżnia wysoka jakość wykonania, eleganckie wzornictwo i profesjonalny styl. Do produkcji naszych ubrań medycznych wykorzystujemy tkaniny najwyższej jakości włoskich i niemieckich producentów posiadające certyfikaty jakości. Tkaniny te są trwałe, lekkie, przewiewne oraz łatwe do utrzymania w czystości. Dzięki temu nasza odzież medyczna zapewnia wysoki komfort pracy, tak ważny dla lekarzy, dentystów, pielęgniarek i kosmetyczek.

Rodzaje odzieży medycznej

Oferta ubrań medycznych i kosmetycznych firmy Apolonia obejmuje żakiety, sukienki, tuniki, spodnie, spódnice, fartuchy, marynarki, bluzy, koszulki polo, czepki chirurgiczne oraz obuwie dla lekarzy i kosmetyczek. W trosce o Państwa wygodę oraz z myślą o zmieniających się trendach w modzie systematycznie wzbogacamy naszą kolekcję o nowe modele, a także unowocześniamy ubrania medyczne, które od lat są dostępne w naszej ofercie. Wszystkie nowopowstałe modele odzieży medycznej są produkowane w oparciu o potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Z tego względu od niedawna w naszym asortymencie znalazły się również dwa rodzaje maseczek ochronnych: dwuwarstwowe z gumką oraz trójwarstwowe z trokami.

Nowoczesna i wygodna odzież medyczna damska i męska

Pracownicy służby zdrowia, nie chcą być monotonnie ubrani w zwykły, klasyczny, biały, luźny fartuch medyczny. Projektując uniformy tworzymy kolekcje, które nawiązują do zmieniających się trendów w modzie , dbając o to by łączyły w sobie światowy design z użytecznością i funkcjonalnością oraz spełniały podstawowy cel jakim jest ochrona i zapewnienie wygody i komfortu , gwarantująca profesjonalny i elegancki wygląd o każdej porze wielogodzinnego dyżuru. Dbamy o to, aby ubrania medyczne nie były nudne, oferujemy bogaty wybór kolorów i wzorów, który umożliwia ciekawe i wyróżniające się skomponowanie odzieży medycznej dostosowanej do własnych potrzeb i upodobań. Piękne kolory, ciekawe wzornictwo pozwalają poczuć się atrakcyjnie i profesjonalnie, ale nie mniej ważne jest to, aby odzież medyczna była wygodna, a tkaniny miękkie, trwałe i łatwe w pielęgnacji. Dużą wagę przykładamy do tego, aby ubrania medyczne ładnie układały się na sylwetce, podkreślały figurę i jednocześnie były komfortowe w czasie wykonywania czynności zawodowych.

Gdzie można nabyć ubrania medyczne producenta odzieży Apolonia?

Aby umożliwić Państwu zakup znanej marki odzieży medycznej bezpośrednio u producenta stworzyliśmy miejsce, gdzie można obejrzeć całą kolekcję firmy Apolonia. Z prawdziwą radością zapraszamy do naszego nowego showroomu, stacjonarnego salonu, który mieści się w Pruszkowie . Zaangażowany personel dokładnie i profesjonalnie przedstawi dostępną ofertę firmy oraz pomoże dobrać odpowiedni rozmiar i fason ubrań nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również personelowi aptek, klinik czy gabinetów kosmetycznych. Dla osób, które wolą dokonywać zakupów online, istnieje także sklep internetowy, gdzie z łatwością można zamówić wybrany przez siebie model ubioru, dobierając rozmiar, kolor czy rodzaj tkaniny według swojego uznania.

Zobacz także: