Odzież i ubrania medyczne

Odzież medyczna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnej odzieży medycznej i kosmetycznej.

Odzież medyczna Apolonia wyróżnia się ze względu na wysoką jakość wykonania, eleganckie wzornictwo i profesjonalny styl. Do produkcji naszych ubrań medycznych wykorzystujemy wyłącznie tkaniny najwyższej jakości włoskich i niemieckich producentów posiadające certyfikaty jakości. Dzięki temu nasza odzież medyczna zapewnia wysoki komfort pracy, tak ważny dla lekarzy, dentystów, pielęgniarek i kosmetyczek.

Oferta ubrań medycznych i kosmetycznych firmy Apolonia obejmuje żakiety, sukienki, spodnie, spódnice, fartuchy, marynarki, bluzy, koszulki polo, oraz obuwie dla lekarzy i kosmetyczek. W trosce o Państwa wygodę oraz z myślą o zmieniających się trendach w modzie systematycznie wzbogacamy naszą kolekcję o nowe modele, a także unowocześniamy ubrania medyczne, które od lat są dostępne w naszej ofercie.

Dbamy o to, aby ubrania medyczne nie były nudne, oferujemy bogaty wybór kolorów i wzorów, który umożliwia ciekawe i wyróżniające się skomponowanie odzieży medycznej dostosowanej do własnych potrzeb i upodobań. Piękne kolory, ciekawe wzornictwo pozwalają poczuć się atrakcyjnie i profesjonalnie, ale nie mniej ważne jest to, aby odzież medyczna była wygodna, a tkaniny miękkie, trwałe i łatwe w pielęgnacji. Dużą wagę przykładamy do tego, aby ubrania medyczne ładnie układały się na sylwetce, podkreślały figurę i jednocześnie były komfortowe w czasie wykonywania czynności zawodowych.