Obuwie WZ 30 HACCP

Wyczyść

Użyj kodu rabatowego PROM10STU21, aby otrzymać 10% zniżki na ten produkt.

Obuwie damskie i męskie z cholewką wykonaną z tworzywa, wyposażone w wymienną wyściółkę z włókniny impregnowanej atestowanym środkiem bakterio i grzybobójczym. Spody klejone z dodatkowym szyciem wzmacniającym na obwodzie, wykonane z kauczuku termoplastycznego o bieżniku wypierającym wodę z podłoża, odporne na oleje, tłuszcze roślinne i zwierzęce. Antypoślizgowość spodów potwierdzona badaniami CIOP zgodnie z najnowszą wersją normy PN-EN ISO 20347. Możliwość prania w temp. 40°C.

Wymagania dotyczące systemu HACCP obowiązują w gastronomii, przemyśle spożywczym, mięsnym oraz innych związanych z produkcją i przetwarzaniem żywności. Obuwie zgodne z wymaganiami systemu HACCP powinno posiadać następujące cechy:

  • Kolor biały
  • Podeszwy antypoślizgowe
  • Możliwość prania w temperaturze 40 stopni Celsjusza
  • Zapobieganie rozwojowi drobnoustrojów i grzybów w obuwiu

m

 

 

Tabela rozmiarów

Aby ułatwić Państwu dobór właściwego rozmiaru obuwia, przedstawiamy tabelkę ze standartowymi numeracjami.

Metryczna2222.52323.52424.52525.5
Francuska3435363737.53838.539
Angielska122.533.544.55
Metryczna2626.52727.52828.52929.5
Francuska4040.541424343.54445
Angielska66.577.5899.510
Metryczna3030.53131.532
Francuska4646.54747.548
Angielska10.5111212.513

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym produktcie, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

    Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.