• Obuwie WZ 08 - Biały
  • Obuwie WZ 08 - Beżowy
  • Obuwie WZ 08 - Granatowy

Obuwie WZ 08

Od: 80,00 

Wyczyść
Informacja dotycząca zdjęć

Zdjęcia przedstawiają jedynie przykładowe produkty; nie przedstawiają wszystkich dostępnych kolorów i modeli. Przeczytaj opis produktu, aby dowiedzieć się więcej na temat danego produktu. W celu zobaczenia detali, powiększ zdjęcie.Zamknij

Obuwie damskie i męskie na spodach przeciwpoślizgowych i wkładkach korkowo-gumowych z pełnym profilem ortopedycznym. Wyściółka i cholewka skórzana, możliwość regulacji tęgości.

Cholewka gładka.

m

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Tabela rozmiarów

Aby ułatwić Państwu dobór właściwego rozmiaru obuwia, przedstawiamy tabelkę ze standartowymi numeracjami.

Metryczna2222.52323.52424.52525.5
Francuska3435363737.53838.539
Angielska122.533.544.55
Metryczna2626.52727.52828.52929.5
Francuska4040.541424343.54445
Angielska66.577.5899.510
Metryczna3030.53131.532
Francuska4646.54747.548
Angielska10.5111212.513

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym produktcie, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.