Obuwie WZ 05D

62,00 

Wyczyść
Informacja dotycząca zdjęć

Zdjęcia przedstawiają jedynie przykładowe produkty; nie przedstawiają wszystkich dostępnych kolorów i modeli. Przeczytaj opis produktu, aby dowiedzieć się więcej na temat danego produktu. W celu zobaczenia detali, powiększ zdjęcie.Zamknij

Obuwie damskie na koturnie, na spodach przeciwpoślizgowych, z profilem ortopedycznym. Wyściółka i cholewka skórzana, możliwość regulacji tęgości.

Sandały.

m

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Tabela rozmiarów

Aby ułatwić Państwu dobór właściwego rozmiaru obuwia, przedstawiamy tabelkę ze standartowymi numeracjami.

Metryczna2222.52323.52424.52525.5
Francuska3435363737.53838.539
Angielska122.533.544.55
Metryczna2626.52727.52828.52929.5
Francuska4040.541424343.54445
Angielska66.577.5899.510
Metryczna3030.53131.532
Francuska4646.54747.548
Angielska10.5111212.513

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym produktcie, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.