• Obuwie WZ 03S
  • Obuwie WZ 03S - Biały
  • Obuwie WZ 03S - Beżowy
  • Obuwie WZ 03S - Granatowy
  • Obuwie WZ 03S - Morski
  • Obuwie WZ 03S - Zielony

Obuwie WZ 03S

Wyczyść

Użyj kodu rabatowego PROM10STU21, aby otrzymać 10% zniżki na ten produkt.

Pantolety zdrowotne (drewniaki) na spodach drewnianych z profilem ortopedycznym, podeszwą przeciwpoślizgową i cholewką skórzaną.

Model posiada skorzana cholewka z regulacją tęgości.

Kolor

Cholewka tego modelu w kolorze (z wyłączeniem koloru białego) jest wykonana z weluru.

Spód drewniany lakierowany

Lakierierowany spód jest nie tylko odporniejszy na wilgoć oraz zabrudzenia, ale i podwyższa walory estetyczne buta. Dotyczy jedynie cholewki w kolorze białym.

Materiały wykonania

Materiały wykonania

Tabela rozmiarów

Aby ułatwić Państwu dobór właściwego rozmiaru obuwia, przedstawiamy tabelkę ze standartowymi numeracjami.

Metryczna2222.52323.52424.52525.5
Francuska3435363737.53838.539
Angielska122.533.544.55
Metryczna2626.52727.52828.52929.5
Francuska4040.541424343.54445
Angielska66.577.5899.510
Metryczna3030.53131.532
Francuska4646.54747.548
Angielska10.5111212.513

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym produktcie, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

    Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.