Obuwie medyczne WZ 04AB

70,00 

Białe obuwie damskie i męskie na spodach przeciwpoślizgowych z profilem ortopedycznym, cholewką i wyściółką skórzaną.

Wyczyść

Białe obuwie damskie i męskie na spodach przeciwpoślizgowych z profilem ortopedycznym, cholewką i wyściółką skórzaną.

Cholewka z perforacją, pasek dwufunkcyjny przekładany na piętę.

m

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Tabela rozmiarów

Aby ułatwić Państwu dobór właściwego rozmiaru obuwia, przedstawiamy tabelkę ze standartowymi numeracjami.

Metryczna2222.52323.52424.52525.5
Francuska3435363737.53838.539
Angielska122.533.544.55
Metryczna2626.52727.52828.52929.5
Francuska4040.541424343.54445
Angielska66.577.5899.510
Metryczna3030.53131.532
Francuska4646.54747.548
Angielska10.5111212.513

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym produktcie, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

    Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.