• Obuwie WZ 03 - Biały

Obuwie medyczne WZ 03

Od: 58,00 

Białe pantolety zdrowotne (drewniaki) na spodach drewnianych z profilem ortopedycznym, podeszwą przeciwpoślizgową i cholewką skórzaną.

Wyczyść

Białe pantolety zdrowotne (drewniaki) na spodach drewnianych z profilem ortopedycznym, podeszwą przeciwpoślizgową i cholewką skórzaną.

Cholewka gładka.

Spód drewniany lakierowany

Lakierierowany spód jest nie tylko odporniejszy na wilgoć oraz zabrudzenia, ale i podwyższa walory estetyczne buta.

Materiały wykonania

Materiały wykonania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Tabela rozmiarów

Aby ułatwić Państwu dobór właściwego rozmiaru obuwia, przedstawiamy tabelkę ze standartowymi numeracjami.

Metryczna2222.52323.52424.52525.5
Francuska3435363737.53838.539
Angielska122.533.544.55
Metryczna2626.52727.52828.52929.5
Francuska4040.541424343.54445
Angielska66.577.5899.510
Metryczna3030.53131.532
Francuska4646.54747.548
Angielska10.5111212.513

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym produktcie, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

    Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.