Obuwie medyczne damskie przeszywane WZ 09L

84,00 

Wyczyść

Białe obuwie damskie przeszywane, na spodach przeciwpoślizgowych z profilem ortopedycznym. Wyściółka i cholewka skórzana,możliwość regulacji tęgości.

Możliwość wykonania wersji antyelektrostatycznej, oznaczonej:

ESD

Dotyczy wyłącznie obuwia w kolorze białym.

Pasek dwufunkcyjny przekładany na piętę, cholewka gładka lub z perforacją, bez regulacji tęgości.

m

Tabela rozmiarów

Aby ułatwić Państwu dobór właściwego rozmiaru obuwia, przedstawiamy tabelkę ze standartowymi numeracjami.

Metryczna2222.52323.52424.52525.5
Francuska3435363737.53838.539
Angielska122.533.544.55
Metryczna2626.52727.52828.52929.5
Francuska4040.541424343.54445
Angielska66.577.5899.510
Metryczna3030.53131.532
Francuska4646.54747.548
Angielska10.5111212.513

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym produktcie, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

    Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.