Buty medyczne damskie WZ 07G

89,50 

Wyczyść

Białe obuwie damskie na spodzie antypoślizgowym z pełnym profilem ortopedycznym. Wyściółka i cholewka skórzana, możliwość regulacji tęgości. Spody miskowe z dodatkowym szyciem wzmacniającym oraz wymienna wyściółka ułatwiająca utrzymanie obuwia w czystości.

Obuwie damskie na spodzie antypoślizgowym z pełnym profilem ortopedycznym. Cholewka i wyściółka skórzana, możliwość regulacji tęgości. Wymienna wkładka. Szycie wzmacniające.

m

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Tabela rozmiarów

Aby ułatwić Państwu dobór właściwego rozmiaru obuwia, przedstawiamy tabelkę ze standartowymi numeracjami.

Metryczna2222.52323.52424.52525.5
Francuska3435363737.53838.539
Angielska122.533.544.55
Metryczna2626.52727.52828.52929.5
Francuska4040.541424343.54445
Angielska66.577.5899.510
Metryczna3030.53131.532
Francuska4646.54747.548
Angielska10.5111212.513

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym produktcie, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

    Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.