Promocja dla studentów (Jesień 2020)

Promocje Brak komentarzy

15% rabatu na wszystkie modele odzieży do 31 października 2020 r.

Kod kuponu: prom15stu20

Drodzy Studenci i Uczniowie, początek szkoły, studiów lub kolejnego roku akademickiego to z pewnością czas nie tylko wielu wyzwań, ale i poszukiwania odpowiedniej odzieży medycznej. Jeśli szukacie wygodnych ubrań na studencką kieszeń, które będą Wam służyły przez następne lata nauki i praktyki, zapraszamy do zapoznania się z promocją na odzież medyczną, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was.

Jesteśmy polską marką o ugruntowanej pozycji na rynku, którą wyróżnia jakość i wzornictwo. 

Proponujemy klasyczne fartuchy damskie i męskie z elanobawełny:

oraz fartuchy bawełniane zapinane na guziki:

Na wszystkie modele fartuchów, żakietów, marynarek i spodni z całej oferty kolekcji Apolonia przygotowaliśmy rabat w wysokości 15% w okresie do 31 października 2020 r. Aby skorzystać z promocji, podczas zakupów w naszym sklepie internetowym użyj kodu kuponu prom15stu20.

Aby zapewnić większą ochronę w czasie zagrożenia epidemiologicznego, przygotowaliśmy fartuch ochronny (FA 48.2) w specjalnej cenie 115 zł brutto zawiązywany na troki z tyłu, ze stójką oraz rękawami zakończonymi dobrze przylegającymi mankietami  dzianinowymi. Fartuch uszyty jest z tkaniny hydrofobowej (nieprzesiąkliwej), antybakteryjnej, oddychającej. Może być prany w wysokich temperaturach, jest bardzo trwały.

Warunki promocji

Zniżka „Promocja dla studentów” nie będzie obejmowała zamówień, które zostały złożone po 31 października 2020 r.

Firma Apolonia zastrzega sobie prawo do zmienienia, wydłużenia lub wcześniejszego zakończenia promocji. W takim przypadku Klienci zostaną należycie poinformowani o zmianie warunków promocji. Zamówienia, które zostaną złożone przed ewentualną zmianą warunków promocji, zostaną zrealizowane zgodnie z warunkami, które obowiązywały w dniu złożenia zamówienia (z wyłączeniem sytuacji, w których opis lub cena produktu są wynikiem ewidentnego błędu).

Zapraszamy do naszego nowego showroomu, w którym można zapoznać się z naszą całą kolekcją, a my z przyjemnością pomożemy w wyborze odzieży.

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, natomiast w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00.

Nasz adres

ul. Kraszewskiego 42, lok. biurowy nr 6 – I piętro

05-803 Pruszków

Sprawdź dojazd do naszego sklepu