Promocja dla studentów (Jesień 2019)

Promocje Brak komentarzy

10% rabatu na wszystkie modele odzieży do 31 października 2019 r.

Kod kuponu: promstu2019

Drodzy Studenci i Uczniowie, początek szkoły, studiów lub kolejnego roku akademickiego to z pewnością czas nie tylko wielu wyzwań, ale i poszukiwania odpowiedniej odzieży medycznej. Jeśli szukacie wygodnych ubrań na studencką kieszeń, które będą Wam służyły przez następne lata nauki i praktyki, zapraszamy do zapoznania się z promocją na odzież medyczną, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was.

Jesteśmy polską marką o ugruntowanej pozycji na rynku, którą wyróżnia jakość i wzornictwo. Staramy się, aby każdy nasz Klient był zadowolony z oferowanych produktów, niezależnie od tego, czy jest Ordynatorem, czy Studentem. Z opowieści naszych Klientów wiemy, że wiele osób, które poznało naszą markę podczas studiów, pozostało jej wierne także podczas pracy zawodowej. Na wszystkie modele fartuchów, żakietów, marynarek i spodni przygotowaliśmy rabat w wysokości 10% w okresie do 31 października 2019 r. (Kod kuponu: promstu2019)

Chcecie dostać jeszcze większy rabat? Złóżcie zamówienie grupowe (przynajmniej 10 produktów). Aby dowiedzieć się, jaki rabat możecie uzyskać, skontaktujcie się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie (22 425-95-90 lub 515-940-201).

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące promocji lub oferty, skontaktujcie się z nami przez formularz kontaktowy, przez stronę na Facebooku lub telefonicznie.

Warunki promocji

Zniżka „Promocja dla studentów” nie będzie obejmowała zamówień, które zostały złożone po 31 października 2019 r.

Firma Apolonia zastrzega sobie prawo do zmienienia, wydłużenia lub wcześniejszego zakończenia promocji. W takim przypadku Klienci zostaną należycie poinformowani o zmianie warunków promocji. Zamówienia, które zostaną złożone przed ewentualną zmianą warunków promocji, zostaną zrealizowane zgodnie z warunkami, które obowiązywały w dniu złożenia zamówienia (z wyłączeniem sytuacji, w których opis lub cena produktu są wynikiem ewidentnego błędu).

Zapraszamy do naszego nowego showroomu, w którym można zapoznać się z naszą całą kolekcją, a my z przyjemnością pomożemy w wyborze odzieży.

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, natomiast w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00.

Nasz adres

ul. Kraszewskiego 42 lok. biurowy nr 6 – I piętro
05-803 Pruszków

Sprawdź dojazd do naszego sklepu