Promocja dla studentów (Jesień 2017)

Promocje Brak komentarzy

Drodzy Studenci i Uczniowie, początek szkoły, studiów lub kolejnego roku akademickiego to z pewnością czas nie tylko wielu wyzwań, ale i poszukiwania odpowiedniej odzieży medycznej. Jeśli szukacie wygodnych ubrań na studencką kieszeń, które będą Wam służyć przez następne lata nauki i praktyki, zapraszamy do zapoznania się z promocją na odzież medyczną, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was.

Jesteśmy polską marką o ugruntowanej pozycji na rynku, którą wyróżnia jakość i wzornictwo. Staramy się, aby każdy nasz Klient był zadowolony z oferowanych produktów, niezależnie od tego, czy jest Ordynatorem, czy Studentem. Z opowieści naszych Klientów wiemy, że wiele osób, które poznało naszą markę podczas studiów, pozostało jej wierne także podczas pracy zawodowej. Na wybrane modele fartuchów, żakietów, marynarek i spodni przygotowaliśmy rabat w wysokości 10% w okresie od 9 września do 31 października 2017 r.

Chcecie dostać jeszcze większy rabat? Złóżcie zamówienie grupowe (przynajmniej 10 produktów). Aby dowiedzieć się, jaki rabat możecie uzyskać, skontaktujcie się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie (22 425-95-90 lub 515-940-201).

Zobacz produkty objęte promocją

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące promocji lub oferty, skontaktujcie się z nami przez formularz kontaktowy, przez stronę na Facebooku, lub telefonicznie.

Warunki promocji

Promocja dotyczy jedynie wybranych modeli w konfiguracjach dostępnych na stronie każdego z produktu. Jeśli interesuje Was konfiguracja, która nie jest dostępna w promocji, należy przejść do strony głównej produktu (link do produktu w regularnej cenie znajduje się w opisie produktu).

Zniżka „Promocja dla studentów” nie będzie obejmowała zamówień, które zostały złożone po 31 października 2017 r.

Firma Apolonia zastrzega sobie prawo do zmienienia, wydłużenia lub wcześniejszego zakończenia promocji. W takim przypadku Klienci zostaną należycie poinformowani o zmianie warunków promocji. Zamówienia, które zostaną złożone przed ewentualną zmianą warunków promocji, zostaną zrealizowane zgodnie z warunkami, które obowiązywały w dniu złożenia zamówienia (z wyłączeniem sytuacji, w których opis lub cena produktu są wynikiem ewidentnego błędu).