Tuniki medyczne, tuniki kosmetyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Nowość Tunika medyczna TU 08.2 - Rękaw 3/4 - Biały

Tunika medyczna damska biała TU 08

Od: 167,00 
Nowość Tunika medyczna TU 08.2 - Rękaw krótki - Fuksja

Tunika medyczna damska w kolorze fuksja TU 08

Od: 190,00 
Nowość Tunika medyczna TU 08.2 - Rękaw krótki - Granatowy

Tunika medyczna damska granatowa TU 08

Od: 199,00 
Nowość Tunika medyczna TU 08.2 - Rękaw krótki - Jasnoniebieski

Tunika medyczna damska jasnoniebieska TU 08

Od: 190,00 
Nowość Tunika medyczna TU 08.2 - Rękaw krótki - Morski

Tunika medyczna damska morska TU 08

Od: 194,00 
Nowość Tunika medyczna TU 53.2 - Rękaw krótki - Biały

Tunika medyczna damska biała TU 53

Od: 162,00 
Nowość Tunika medyczna TU 53.2 - Rękaw krótki - Fuksja

Tunika medyczna damska w kolorze fuksja TU 53

182,00 
Nowość Tunika medyczna TU 53.2 - Rękaw krótki - Czarny

Tunika medyczna damska czarna TU 53

197,00 
Nowość Tunika medyczna TU 53.2 - Rękaw krótki - Granatowy

Tunika medyczna damska granatowa TU 53

191,00 
Nowość Tunika medyczna TU 53.2 - Rękaw krótki - Jasnoniebieski

Tunika medyczna damska jasnoniebieska TU 53

182,00 
Nowość Tunika medyczna TU 53.2 - Rękaw krótki - Lazurowy

Tunika medyczna damska lazurowa TU 53

186,50 
Nowość Tunika medyczna TU 53.2 - Rękaw krótki - Śliwkowy

Tunika medyczna damska śliwkowa TU 53

191,00 

Tuniki medyczne

Odzież medyczna to stroje charakterystyczne dla pracowników różnego rodzaju placówek medycznych, np. szpitali, sanatoriów czy gabinetów lekarskich. Wykonywanie codziennych obowiązków przez lekarzy oraz pielęgniarzy wiąże się z kontaktem z różnego rodzaju drobnoustrojami i bakteriami. Z drugiej strony – każdy z nas nieustannie styka się z rozmaitymi zarazkami, które mogłyby okazać się szkodliwe dla chorych. Z tego względu każda osoba pracująca na terenie ośrodka zdrowia musi dysponować odpowiednią odzieżą. Na szczęście nie musi ona być nudna i mało twarzowa – nasza oferta udowadnia, że elegancja oraz funkcjonalność wcale się nie wykluczają.

Tuniki medyczne podkreślają funkcję zawodową

Uniform służbowy może być jednym z atrybutów piastowanej funkcji. Widząc osobę ubraną w tunikę medyczną, natychmiast orientujemy się, że jest ona pracownikiem placówki. Każdy członek personelu medycznego powinien prezentować się schludnie i profesjonalnie, a jednocześnie przyjaźnie, by wzbudzać jak największe zaufanie wśród pacjentów.

Nasze stroje sprawdzą się także jako tuniki kosmetyczne wykorzystywane w salonach SPA, które również wymagają czystości i fachowego wyglądu. Tego rodzaju uniform sprawia, że klienci podświadomie wierzą w kompetencje kosmetologa i chętnie oddają się pod jego opiekę.

Tuniki medyczne damskie – wygoda i funkcjonalność

Jako że tuniki kosmetyczne i medyczne są odzieżą służbową, muszą być jak najbardziej komfortowe i funkcjonalne. Zarówno praca personelu medycznego, jak i osób zatrudnionych w salonach kosmetycznych wiąże się z wieloma godzinami spędzanymi na nogach i dużym wysiłkiem fizycznym. Stroje noszone podczas wykonywania tego rodzaju obowiązków nie mogą krępować ruchów, muszą być przewiewne, elastyczne i odporne na zagniecenia. Nasze tuniki medyczne wykonywane są z unikalnego połączenia bawełny i poliestru lub włoskiej tkaniny TENCEL® produkowanej z włókna z drzewa eukaliptusowego. Każdy z tych dwóch materiałów jest miękki, przyjemny w dotyku, nie uczula, nie pozwala na rozwój drobnoustrojów, a także odznacza się wyjątkową higroskopijnością, czyli absorbuje wodę, nie dając uczucia wilgotności. W dodatku obydwa łatwo się prasuje i można je prać w bardzo wysokich temperaturach, które gwarantują usunięcie bakterii, wirusów i grzybów. Tuniki zachowują swój kształt nawet po wielu praniach, dzięki czemu mogą stanowić inwestycję na bardzo długi czas. W dodatku każdy z proponowanych modeli jest zapinany na zamek lub guziczki, co pozwala na szybkie zdejmowanie i zakładanie stroju bez ryzyka pobrudzenia tkaniny makijażem.

Styl i elegancja w pracy

Tuniki kosmetyczne to doskonały kompromis pomiędzy formalnymi fartuchami a kobiecymi sukienkami i spódnicami. Ich fason jest charakterystyczny dla mody damskiej, dzięki czemu noszące je panie mają szansę poczuć się kobieco i atrakcyjnie. Jednocześnie nie krępują ruchów, są lekkie i wygodne, co stanowi bardzo ważny czynnik przy wyborze uniformu służbowego. Dzięki ozdobnemu dekoltowi, taliowaniu i długości za biodra świetnie układają się na każdej figurze. Istnieje możliwość dostosowania ich do własnego, unikalnego stylu, a także do identyfikacji wizualnej salonu SPA lub prywatnego gabinetu lekarskiego: tuniki występują w kilku różnych kolorach, a dodatkowo możemy wybrać pomiędzy rękawami krótkimi a takimi o długości 3/4. Zapięcia oraz kieszenie są rozwiązaniem nie tylko funkcjonalnym, ale również bardzo modnym i stylowym, sprawiającym, że tunika medyczna przestaje być nudnym strojem służbowym, a staje się interesującą, zwracającą uwagę częścią garderoby.