Spódnice medyczne i kosmetyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Spódnica SP 63 - Biały

Spódnica medyczna ołówkowa biała SP 63

Od: 113,50 
Spódnica medyczna ołówkowa granatowa SP 63

Spódnica medyczna ołówkowa granatowa SP 63

Od: 128,00 
Nowość Spódnica SP 69 - Biały

Spódnica medyczna damska biała SP 69

Od: 123,00 
Nowość Spódnica medyczna damska granatowa SP 69

Spódnica medyczna damska granatowa SP 69

Od: 142,00 
Spódnica VE 30 - Biały

Spódnica medyczna damska ołówkowa biała VE 30

88,50 
Spódnica medyczna VE 30 - Granatowy

Spódnica medyczna damska ołówkowa granatowa VE 30

96,50 

Spódnice medyczne i kosmetyczne

Zarówno praca w przychodni, szpitalu lub innych placówkach medycznych, jak i profesja kosmetyczki, kosmetologa, masażysty czy innego pracownika SPA wiążą się z wieloma godzinami spędzanymi w pozycji stojącej, stresem i wysiłkiem fizycznym. Dlatego właśnie tak ważne jest to, by ich stroje były dobrze dobrane do wykonywanych obowiązków. Z jednej strony powinny być wygodne, miękkie i niekrępujące ruchów, a z drugiej – zapewniać czystość i higienę. Przedstawiciele wyżej wymienionych zawodów nie mogą sobie pozwolić na noszenie własnych, prywatnych ubrań w pracy. Stwarzałoby to ryzyko rozsiewania drobnoustrojów poza placówkę, a także przynoszenia z zewnątrz zarazków, które mogłyby zaszkodzić klientom lub pacjentom. Wreszcie, ich strój musi wyglądać schludnie i profesjonalnie. Odpowiedzią na wszystkie te potrzeby jest specjalistyczna odzież medyczna i kosmetyczna, która jest projektowana i wykonywana właśnie z myślą o pracy w tak specyficznych warunkach, jak różnego typu gabinety lekarskie oraz salony kosmetyczne.

Poczuj się kobieco dzięki spódnicom medycznym

Na to, jak wykonujemy swoją pracę oraz na naszą satysfakcję z życia zawodowego wpływa wiele czynników, do których należy m.in. nasze samopoczucie w miejscu zatrudnienia. Choć priorytetem jest profesjonalny ubiór, większość pań lubi również czuć się jak najbardziej kobieco i atrakcyjnie. Dzięki spódnicom kosmetycznym i medycznym możemy połączyć przyjemne z pożytecznym, zaznaczając swoją funkcję zawodową i jednocześnie podkreślając sylwetkę. Trudno oczekiwać, że osoba, która na co dzień preferuje spódnice czy sukienki, będzie zadowolona ze służbowego uniformu w postaci spodni. Na szczęście spódnice medyczne o różnych długościach, krojach i kolorach pozwalają na zachowanie własnego stylu w miejscu pracy.

Spódnice medyczne – wysoka jakość i najlepsze materiały

W życiu prywatnym często szukamy ubrań wykonanych z czystej bawełny. Trudno się temu dziwić – jest ona znaną od bardzo dawna, naturalną tkaniną, która wyróżnia się rozciągliwością, wytrzymałością, hipoalergicznością i przewiewnością. Niestety, jej wadą jest duża skłonność do gniecenia, przez co po wielu godzinach noszenia może prezentować się mało estetycznie. Właśnie dlatego odzież medyczna często produkowana jest z tkaniny z domieszką materiału sztucznego, np. poliestru, który nie mechaci się, nie gniecie i gwarantuje znaczną odporność na utratę koloru. Nasze spódnice kosmetyczne zostały zaprojektowane w taki sposób, by wewnętrzna strona miała w sobie przewagę bawełny, dzięki czemu są one bardzo wygodne i komfortowe. Dodatek elastanu sprawia, że ubrania nie krępują ruchów i dopasowują się do każdej sylwetki.

Spódnice odznaczają się także niezwykle wysoką jakością wykonania. Podczas kupowania tego rodzaju odzieży warto zwrócić uwagę na takie szczegóły jak grubość nici czy wykończenia, które powinny mieć regularny kształt i być równo obszyte. Mała dbałość o tego typu kwestie może skutkować szybkim pruciem i zużywaniem się uniformów. Nasze spódnice medyczne wyróżniają się wysokiej jakości, starannie przymocowanymi guzikami i zamkami błyskawicznymi, brakiem nieestetycznych, wystających nitek, równymi ściegami oraz odpowiednimi podłożeniami. Dzięki temu strój służbowy prezentuje się schludnie i pozytywnie wpływa na wizerunek placówki, w której jest używany, a także pozostaje odporny na zniszczenia i działanie wysokich temperatur. Możliwość prania produktów w temperaturze 60 stopni gwarantuje pozbywanie się wszystkich bakterii, wirusów i grzybów, które osadzają się na tkaninie w ciągu całego dnia pracy.