Promocje

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Promocja! Bluza BL 54.1 - Rękaw krótki - Biały

Bluza medyczna damska BL 54 – Outlet

138,00  65,00 
Promocja! Bluza medyczna BL 55.1 - Rękaw krótki - Biały

Bluza medyczna damska BL 55 – Outlet

127,50  65,00 
Promocja! Bluza BL 56.1 - Rękaw krótki - Biały

Bluza medyczna męska BL 56 – Outlet

127,50  65,00 
Promocja! Fartuch FA 43 - Rękaw krótki - Biały

Fartuch medyczny damski FA 43 – Outlet

143,50  65,00 
Promocja! Marynarka medyczna MA 23.1 - Rękaw długi - Biały

Marynarka medyczna męska MA 23 – Outlet

143,00  65,00 
Promocja! Marynarka medyczna MA 25.1 - Rękaw długi - Biały

Marynarka medyczna męska MA 25 – Outlet

174,00  65,00 
Promocja! Koszulka polo Semora

Koszulka polo damska SEMORA – Outlet

74,00  40,00 
Promocja! Koszulka polo Surf

Koszulka polo męska SURF – Outlet

57,00  30,00 
Promocja! Spodnie SE 79 - Biały

Spodnie medyczne damskie SE 79 – Outlet

127,50  65,00 
Promocja! Spódnica SP 68 - Biały

Spódnica medyczna SP 68 – Outlet

83,00  39,00 
Promocja! Sukienka SU 17.2 - Rękaw krótki - Biały

Sukienka medyczna SU 17 – Outlet

Od: 153,00  65,00 

Promocje firmy Apolonia

Firma Apolonia, działająca na polskim rynku od 1994 roku, posiada w swojej ofercie bardzo szeroki wybór wygodnej, trwałej i estetycznej odzieży medycznej, która przeznaczona jest dla personelu szpitali, laboratoriów, przychodni oraz innych placówek świadczących usługi w zakresie ochrony zdrowia. Odzież ta może być wykorzystana również przez personel salonów kosmetycznych, fryzjerskich gabinetów piękności czy SPA. W naszym asortymencie znajdą Państwo wyjątkowe kolekcje fartuchów, sukienek, spodni, marynarek, spódnic oraz innych części ubioru zarówno garderoby męskiej, jak i damskiej, które spełniają wszystkie wymogi odzieży ochronnej. Ubrania te wyróżnia ciekawe wzornictwo oraz różnorodność dostępnych kolorów. Posiadają one modne, funkcjonalne oraz przemyślane kroje, które wykonane są bardzo precyzyjnie z wysokiej klasy tkanin niemieckich oraz włoskich producentów, którzy posiadają certyfikaty jakości. Posiadamy również ogromny wybór wygodnego, różnorodnego obuwia medycznego. To właśnie ze względu na szeroki asortyment naszej firmy, produkty te cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród pielęgniarek, lekarzy, dentystów, farmaceutów i nie tylko. Zatem zachęcamy wszystkich do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów, a szczególnie tych w dziale Promocje.

Promocje na odzież medyczną

Szanowni Klienci! W dziale PROMOCJE znajdą Państwo atrakcyjną, tanią odzież medyczną naszej firmy, która jest dostępna online. Zamieszczone produkty posiadają najlepszą cenę, gdyż są objęte terminową promocją bądź są wyprzedażowe. Zazwyczaj rabaty tyczą się określonej serii odzieży, na którą udzielamy sezonowo rabatu. Najczęściej obejmują one nowe linie towarów bądź fasony przydzielone na specjalne okazje. Czasami wystawiane przez nas produkty promocyjne są przeznaczone do wyprzedaży ze względu na nadwyżki w magazynie lub końcówki serii danej części ubioru. Tak więc zawsze warto zajrzeć w zakładkę PROMOCJE, gdyż można znaleźć preferowany towar w atrakcyjnej cenie.

Informacje o produktach promocyjnych

Wszelkie informacje dotyczące produktów promocyjnych znajdą Państwo w opisie danego towaru. Zawiera on wszelkie niezbędne wiadomości dotyczące artykułu. W zakładce towaru klienci mogą bez problemu sprawdzić dostępne kolory, rodzaj tkaniny, kroju, wymiaru, a nawet temperatury prania. Pod opisem danego produktu znajduje się również tabela rozmiarów, która ułatwi Państwu dobór odpowiedniej wielkości modelu do miar własnej sylwetki, aby móc się w nim czuć wygodnie i komfortowo.

Przy przecenionej odzieży są podane dwie ceny. Pierwsza, stara jest przekreślona oraz druga to wartość promocyjna w złotówkach brutto. Koszt za wysyłkę wybranego towaru ponosi klient zgodnie z dostępnym cennikiem kosztów dostawy. W przypadku złożenia zamówienia w kwocie powyżej 1000 złotych dostawa na terenie Polski jest darmowa. W razie potrzeby wymiany produktu bądź zwrotu koszt za transport ponosi również klient.

Na stronie jest podana także dostępność towaru, czyli czas jaki potrzebujemy do przygotowania i zapakowania produktu, od chwili przyjęcia zamówienia do momentu przekazania paczki wybranej przez Państwa firmie dostarczającej.

Nasza firma APOLONIA dba o wygodę swoich klientów i dlatego wzbogaca swój asortyment o unowocześnione modele ubrań medycznych. Dlatego na naszej stronie internetowej każdy klient znajdzie i skomponuje dla siebie idealny strój medyczny, który będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz upodobań, a przy tym jest dostępny w atrakcyjnej cenie.