Nowe spodnie dla fizjoterapeutów (i nie tylko)

Nowe produkty Brak komentarzy

Szanowni Klienci,

dla większości naszych klientów wygodne spodnie medyczne stanowią bardzo ważny element ubioru.

O potrzebie stworzenia nowego modelu spodni dla fizjoterapeutów wielokrotnie rozmawialiśmy z naszymi klientami, którzy określili swoje potrzeby i wymagania. Rehabilitanci podkreślali, że najchętniej pracują w spodniach dresowych, ponieważ nie znajdują spodni, które byłyby równie wygodne w pracy z pacjentem.

Okazało się, że podobnych spodni poszukują również np. stomatolodzy, o czym przekonaliśmy się podczas targów Dental Medica Show, gdzie po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nasze nowe modele. Bardzo dobre opinie, komentarze, że są niezwykle wygodne i pochwały za nowoczesny wygląd, utwierdziły nas w przekonaniu, że był to strzał w dziesiątkę.

Kolejne grupy, dla których ten model spodni okazał się również bardzo poszukiwany i atrakcyjny to pielęgniarki, położne, salowe, oraz lekarze, spędzający długie godziny na szpitalnych dyżurach.

Spodnie rehabilitacyjne damskie SE 90 białe, prawy bokCo wyróżnia nasze spodnie?

Przede wszystkim krój i użyte do produkcji tkaniny i dodatki.

Podczas wykonywania wielu czynności zawodowych, bardzo ważne jest, aby spodnie „pracowały” razem z ciałem, nie krępowały ruchów, nie zsuwały się przy częstych zmianach pozycji.

Taki komfort zapewniają najwyższej jakości tkaniny elastyczne o dużej zawartości bawełny, która pozwala na absorbowanie wilgoci i odprowadzanie jej na zewnątrz.

Bardzo ważnym elementem jest karczek z tyłu spodni, wykonany ze specjalistycznej, bardzo wytrzymałej dzianiny, która powoduje, że spodnie dostosowują się do ruchu ciała, nie zsuwają się, nie krępują. Dzianina po rozciągnięciu wraca do pierwotnego kształtu.

Aby zagwarantować odpowiednią wygodę, spodnie są szersze w udach, natomiast zwężają się od kolana. W pasie mają przeszytą gumę i dodatkowo sznurki, które umożliwiają jeszcze lepsze dopasowanie w talii. Posiadają dwie kieszenie wpuszczane po bokach, na prawym udzie znajduje się kieszeń zapinana na zamek, zabezpieczony listwą. Nie ma obawy, że np. telefon wypadnie z kieszeni, a zamek będzie urażał pacjenta.

Proponujemy po dwa modele dla kobiet i dla mężczyzn, ze ściągaczami na dole nogawek (SE 90, SE 91) i z prostymi nogawkami bez ściągaczy (SE 93, SE 94).

Spodnie męskie ze ściągaczami na dole nogawek (SE 91) posiadają również klin w kroku, który gwarantuje jeszcze większą wygodę.

Spodnie damskie dla fizjoterapeutki

Nowość Spodnie rehabilitacyjne damskie SE 90 białe

Spodnie medyczne damskie białe SE 90

170,50 
Nowość Spodnie rehabilitacyjne damskie SE 93 białe

Spodnie medyczne damskie białe SE 93

170,50 

Spodnie męskie dla fizjoterapeuty

Nowość Spodnie rehabilitacyjne męskie SE 91 białe

Spodnie medyczne męskie białe SE 91

175,50 
Nowość Spodnie rehabilitacyjne męskie SE 94 białe

Spodnie medyczne męskie białe SE 94

175,50