Blog

Nowe spodnie dla fizjoterapeutów (i nie tylko)
O potrzebie stworzenia nowego modelu spodni dla fizjoterapeutów wielokrotnie rozmawialiśmy z naszymi klientami, którzy określili swoje potrzeby i wymagania. Rehabilitanci podkreślali, że najchętniej pracują w spodniach dresowych, ponieważ nie znajdują spodni, które byłyby równie wygodne w pracy z pacjentem.
Czytaj więcej
Ograniczamy negatywny wpływ na środowisko!
Nasze hasła przewodnie to stylowo i z klasą, modnie i inspirująco, odpowiedzialnie.
 
Dbamy o to, aby nasze produkty, były nie tylko modne, świetnie skrojone i wykończone, ale również trwałe, bezpieczne dla użytkowników i przyjazne dla środowiska.
Czytaj więcej
Modny i wygodny morski żakiet medyczny, jako element mundurka pielęgniarskiego
Mundurek medyczny jest specyficzną kategorią na rynku odzieżowym. Jest to niezmiernie ważny i niezbędny element garderoby osób pracujących w placówkach medycznych, takich jak lekarze, położne, ratownicy medyczni, fizjoterapeuci czy pielęgniarki. Pełnią one zarówno istotne funkcje ochronne, jak i identyfikacyjne. Zatem jak wybrać odpowiedni model uniformu dla pielęgniarki, by był nie tylko wygodny, ale także elegancki i modny.
Czytaj więcej
Czy warto zakupić medyczne obuwie piankowe?
Praca w aptece, szpitalu czy w specjalistycznej przychodni związana jest z ciągłym przemieszczaniem się podczas wielogodzinnych dyżurów. Dlatego niezmiernie ważne jest zadbanie o nasze stopy poprzez dobranie odpowiedniego obuwia ochronnego. Wiele osób, wybierając nową parę butów medycznych skupia swoją uwagę wyłącznie na ich wyglądzie, zapominając o innych ważnych aspektach. Niestety wówczas często zdarza się, iż nowo zakupione obuwie robocze jest źle dobrane i podczas chodzenia ma negatywny wpływ nie tylko na nasze stopy, ale także stawy kolanowe, biodrowe oraz kręgosłup. Zatem czym powinny charakteryzować się wygodne i komfortowe buty medyczne? Lepiej postawić standardowo na drewniaki czy lepiej zakupić buty z pianki?
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 697 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-12
Super
2024-03-29
DŁUGI TERMIN DOSTAWY
pixelpixelpixelpixelpixelpixel